Ilustračný obrázok pre sekcionálne brány

Sekcionálne brány

Garážové brány

Sekcionálne garážové brány sú najčastejším a najlepším riešením pre Vaše garáže. Vďaka svojim vlastnostiam je ich možné použiť takmer pre všetky typy garáží. Sú skvelým riešením pri modernizácii Vašej garáže.

Sekcionálne garážové brány sa otvárajú kolmo nahor a sú umiestnené na strope, vďaka tomu je v garáži aj pred garážov veľa miesta a máte priestor na bezproblémový prejazd svojim vozidlom. Tak získate viac miesta v garáži a pred garážou - a máte celý prejazd voľný. Taktiež ponúkajú mnoho povrchových úprav a farebných variácií vďaka čomu svoju bránu môžete dokonale prispôsobiť svojmu vkusu.

Vyskúšajte náš konfigurátor kde si môžete vyskladať svoju vysnenú bránu - kliknite na tlačidlo "Koľko to stojí"

Koľko to stojí?
Katalóg
Ilustračný obrázok pre výklopné brány

Výklopné brány

Garážové brány

Výklopné brány sú rokmi preverená klasika ktorá rozhodne nesklame. Ich výhodou je cenová dostupnosť a jednoduchosť. Vhodné su najmä pre samostatne stojace garáže.

Katalóg

Do boku posuvná brána

Garážové brány

Do boku posuvné brány sú vhodné riešenie ak potrebujete mať neobmedzený priestor pod stropom. Vďaka svojmu upevneniu na boku vašej garáže ostáva strop plne využiteľný. Tak isto sú vhodné pri atypickom tvare garáže napr. pri nerovnom strope pri šikmých strechách.

Brána taktiež disponuje funkciou čiastočného otvorenia, to znamená že nemusíte čakať kým sa celá brána otvorí keď si chcete vytiahnuť napr. bicykel.

Koľko to stojí?
Katalóg

Ilustračný obrázok pre do boku posuvné brány
Ilustračný obrázok pre rolovacie brány rollmatic

Rolovacia brána RollMatic

Garážové brány

Rollmatic rolovacia brána je skvelé riešenie pokiaľ chceťe veľa priestoru pred garážou a taktiež vo vnútri Vašej garáže. Vďaka svojej konštrukcii ponechá celý strop voľný.

Katalóg Koľko to stojí?